چمن مصنوعی

چمن مصنوعی

021-88813924
09198000567 مشاوره

چمن مصنوعی تزئینی چیست؟

چمن مصنوعی تزئینی چیست؟
چکیده این مطلب : انتشار : 1397/01/27 0 نظر

چمن مصنوعی تزئینی خرید چمن مصنوعی تزئینی بهتره  است یا طبیعی ؟

چمن مصنوعی تزئینی:

استفاده از چمن به عنوان کف پوش بخشی از مسیرها، زمین های ورزشی، پارک ها و... به عنوان بهترین کف پوش باعث می شود که تنها نمای زیبایی به فضای مورد نظر اعمال کند بلکه باعث می شود که در زمان استفاده از زمین همانند ورزش، چمن مصنوعی تزئینی مثل حیاط و.. شرایط بسیاری ایده آل فراهم باشد. اما یکی از معایبی که چمن طبیعی دارد این است که با هر بار راه رفتن و یا دویدن بر روی زمین، چمن ها لگد کوب شده و در نتیجه پی از مدتی چهره آن قسمت بسیار زشت خواهد شد به حدی که نیاز به حذف چمن ها ضروری می شود به همین دلیل است که امروزه استفاده از چمن مصنوعی بسیار رونق گرفته است.

چمن مصنوعی چیست:

چمن مصنوعی در واقع نوعی کفپوش است که از نظر رنگ و ظاهر کاملا شبیه به چمن طبیعی است ولی بسیار مقاوم بوده و در صورتی که بر روی راه برویم کوبیدگی و له شدن چمن اتفاق نخواهد افتاد. به همین دلیل است که امروزه استفاده از چمن مصنوعی در زمین فوتبال و فوتسال بسیار زیاد شده است.

 

مزایای استفاده از چمن مصنوعی:

  1. چمن مصنوعی باعث می شود که کلیه هزینه ها و عملیات مربوط به کاشت چمن طبیعی کاهش یابد در نتیجه هم از نظر اقتصادی و هم از نظر زمان به صرفه است. در استفاده از چمن مصنوعی هزنه های مربوط به کاشت و نگهداری از چمن من جمله خرید بذر، کود، سموم، آبیاری و... حذف و کاهش می یابد.

  2. میزان مقاومت و استحکام چمن مصنوعی بالاست در نتیجه تقریبا به صورت همیشگی وجود خواهد داشت.

  3. زمانی که زمین را با چمن مصنوعی پوشش می دهید این امکان فراهم می شود که زمین به صورت یکنواخت و یکدست چمن شود در نتیجه سطح پوشانده شده زیبا و هموار خواهد بود.

  4. از دیگر مزیت های چمن مصنوعی این است که برای نواحی بسیار خشک ایران همانند جنوب کشور که چمن طبیعی عمر زیادی ندارد استفاده از چمن مصنوعی راهکار ایده آلی است.

چمن مصنوعی تزئینی چیست:

از چمن مصنوعی می توان به عنوان تزئین قسمت هیا خاص استفاده نمود. به عنوان مثال محوطه سازی، روف گاردن (ایجاد فضای سبز بر روی پشت بام)، حیاط سازی، ایجاد فضای سبز مناسب برای  لنداسکیپ از جمله موارد  پرکاربرد چمن مصنوعی تزئینی هستند.

خرید چن مصنوعی تزئینی:

خوشبختانه امروزه در مسئله ساختمان سازی این قانون اجباری شده است که فضای سبز در منازل وجود داشته باشد حال اگر منزل شما این امکان را ندارد که از چمن طبیعی لذت ببرید توصیه می کنیم که با خرید چمن مصنوعی تزئینی از مراکز مرتبط و شرکت های کشاورزی، فضای بسیار زیبا و آرام بخشی را برای خود به ارمغان بیاورید. 

 

نظرات

captcha Refresh

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 1

آخرین محصولات

محصولات مرتبط

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از پیشنهادات و تخفیفات ویژه و اخبار سایت مطلع شوید

درباره ما

شرکت چمن مصنوعی نیوساد چیست؟نیوساد به معنای زیبا میباشد و خدمات شرکت نیوساد همیشه مبنای آن کیفیت و خاص بودن محصولات و خدماتش میباشد که این امر باعث شده است همیشه گامهایی را جلوتر باشیم و از همین سو هر روز مدیران و حتی کارگران این شرکت به بهتر بودن محصولات و خدماتشان فکر میکنند و آن را به هدف تبدیل و نهایتا اقدام میکنند از همین رو ما برای اولین بار وب سایت تخصصی چمن مصنوعی و اکسسوری را راه اندازی کردیم و تنها دلیل آن اینست که کالا و خدمات را به بهترین شکل ممکن دریافت بفرمائید و همه چیز در نهایت تخصصی بودن قرار گرفته باشد که مشتریان عزیز سردرگم در قیمتهای مختلف در بازار نباشند و بهترین کالا و خدمات را دریافت نمایند. این شرکت کار خود را با شرکت نما سالار سپاهان در سال 1385 آغاز کرد و بعد ها شرکت دوم با نام نیوساد را خریداری کرد و به طور تخصصی در زمینه چمن مصنوعی فعالیت خود را آغاز کرده است قابل ذکر است که تمام قیمتهای چمنهای وارداتی یا تولید به صورت کاملا رقابتی با کمینه سود در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت.چمنهای مصنوعی نیوساد همگی دارای متریال اورجینال بوده و به هیچ وجه کالای غیر اصل در این فروشگاه و شرکت فروخته نخواهد شد و در صوردت مشاهده میتوانید آن را مرجوع و تمام پول خود + هرگونه ضرر را دریافت بفرمائید. ما خدمتگذار شما هستیم.خط مشی شرکت نیوساد این است که تمام کالا و خدمات را به بهترین کیفیت و با قیمتی رقابتی ارائه دهد و هر روز با فروش متراژ بیشتر کمکی به میزان و مقدار موجودی آب در سد ها و منابع ایران کند ودرخواست و آمال ما از دولتمردان ایران عزیز این است که با استفاده از کالا های اینچنینی میزان مصرف پساب فاضلاب تسویه شده را برای پارکها و میادین ورزشی را حذف و سفره های آب زیرزمینی را آلوده تر نکنند. با آرزوی سرسبزی و زیبایی هرچه بیشتر کشورمان